איך לזהות סימנים לבגידה – כך תעשו זאת

ככלל אצבע דעו שלכל בגידה יש סימנים שאפשר לזהות בשלב מוקדם. דברים כמו איחור מהעבודה, ריחוק פיזי וכו'. בשנת 2021 נפוץ שנשים וגם גברים בוגדים ללא הבדל מהותי במספר בין המינים.

אישה מספרת לגבר שהיא בגדה בו

חלק מהסימנים לבגידה

1. שעות עבודה ארוכות – הגבר או האישה יכולים לתרץ הישארות בעבודה עד שעות מאחורות בטענה שהמעסיק דרש מהם. זה יכול להיות סימן מחשיד וכדאי לבדוק לעומק את הנקודה הזאת.

2. הרגלים משתנים – אם מתעוררים תחומי עניין חדשים זה צריך לעורר גם חשד קטן. קשרים מהעבר או קשרים עם אנשים חדשים צריכים להדליק נורת אזהרה מסויימת ורצוי לבדוק.

3. משיכות כספים מהחשבון או בזבוז גדול על בילויים צריך לעורר גם הוא דאגה מסויימת.

4. אם בן או בת הזוג התחילו להשקיע יתר על המידה באוכל, מתנות ומרעיפים עלייך תשומת לב יוצאת דופן זאת גם נורת אזהרה.

5. קרירות – ריחוק או קרירות זה מאפיין של בגידה. 

6. הגנה על המכשיר הסלולרי – אם אחד מבני הזוג מסתיר יתר על המידה ומודאג מאוד כששולחים לו הודעה או שמישהו נוגע בסלולר שלו. זה יכול להיות סימן שהבן או בת הזוג שלכם מתכתב עם משוחח עם צד ג'.

7. אם בן או בת הזוג מפלרטים עם אנשים ברשתות זאת גם יכולה להיות אזהרה שכן במידה ויתפתח משהו עלול בן או בת הזוג להתפתות ולקפוץ על ההזדמנות.

אז למה בעצם נשים וגברים בוגדים?

בשנים האחרונות גברים ונשים כך ניפצו כמה מיתוסים בנוגע לבגידות. מתברר בוגדים באותה תדירות. 2 המינים רוצים להנות מסיפוק מיני. גם לנשים וגם לגברים יש יצר מיני שיכול להניע לכדי בגידה. נשים וגברים מעידים כי הם רוצים להנות מעוד עולמות.

חשוב לדעת כי בגידה תמיד תשאיר עקבות וחשוב להיות ערני למצב.

כמו כן, גם דיבור בקול נמוך בשיחת טלפון, מציאת גלולות הריון, קנית סלולרי נוסף, הפסקת קיום יחסי מין, שריטות וסימנים על הגוף – גם הם סימנים נוספים לבגידה.

בגידה יכולה להוביל לגירושין עקב הבגידה. בגידה היא לרוב מקרה בו קשה לאחות את השברים. פרידה מסוג כזה מערבת המון רגשות לא פשוטים. עורך דין גירושין בעפולה, יפעל על מנת לשים בצד את החסמים הרגשים ויעזור להגיע להסכם גירושין מהיר וטוב לשתי הצדדים מהר ככל האפשר.

חשוב שכל אחד מהצדדים ידע איך להתגבר על גירושין כדי להמשיך הלאה לפרק נוסף בחייו ולא להתקע בעבר שהשאיר צלקת. 

כתיבת תגובה